ارتباط ماندگار هنر

کانون تبلیغاتی ارتباط ماندگار هنر با نام اینترنتی تیزری نو  با بیش از یک دهه سابقه ی درخشان در زمینه ی خدمات و مشاوره تبلیغات به لطف خدا و با تلاش همکاران ازسال ۱۳۹۴ بـا مجوز وزارت فرهنگ و ارشـاد اسلامی فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است. شرکت تبلیغاتی کانون ارتباط ماندگار هنر طرف قرارداد با اداره کل بازرگانی صدا و سیما بوده و از همان سالهای اولیه گام های بلندی را در جهت جلب اعتماد برند های معتبر برداشته و به صورت کاملا تخصصی و با تمام توان به فعالیت در زمینه ساخت تیزرهای فرهنگی، صنعتی و تبلیغاتی( رادیویی و تلویزیونی) خلاق پرداخته تا شعارش که همان ایجاد یک دایره ارتباطی ماندگار برای صاحبان کالا و خدمات با مخاطبانش را محقق سازد، تا این دایره ارتباطی ما رو در رسیدن به اهداف فروش و توسعه کسب کار یاری دهد.

مشتریان ما

تعریف ارتباط ماندگار هنر

هنر، از طریق زبانی معیار، ارتباط ماندگار با مخاطبان ایجاد می‌کند. هنرمندان تبلیغاتی از طریق ایجاد اثرات جذاب و احساسی تلاش می‌کنند تا ارتباط عاطفی و همچنین اندیشه‌ای با مخاطبان برقرار کنند. ارتباط ماندگار هنر به این معنا است که اثر هنری تبلیغی توانسته است احساسات و پیام‌های خود را به مخاطبان منتقل کند و به خاطر سپرده شود و همچنین باعث ایجاد یک تعامل ارتباطی دوسویه با مخاطب گردد و آنها را در جهاتی وفادار به محصول تبلیغی نماید.

در زیر تعدادی از ویژگی‌هایی که ارتباط ماندگار هنر را تقویت می‌کنند را مورد بررسی قرار داده‌ام:

تعبیر از احساسات: هنر به هنرمندان تبلیغاتی امکان می‌دهد احساسات خود را از طریق اثرات تصویری، موسیقی، و کلامی بیان کنند. این احساسات می‌توانند با مخاطبان ارتباط عاطفی بسیار قوی برقرار کنند.
تفکر انتقادی: بسیاری از اثرات هنری به مخاطبان امکان می‌دهند تا در مورد مسائل مختلف و ایده‌ها فکر کنند. این تفکر انتقادی می‌تواند ارتباط مخاطب با هنر را تقویت کند.
الهام بخشی: هنر ممکن است به انسان‌ها الهام بخشد و آن‌ها را به انجام اقداماتی ترغیب کند. این الهام می‌تواند به ایجاد ارتباط ماندگار بین هنر و مخاطبان کمک کند.
زمینه برای تفکر و گفت‌وگو: هنر می‌تواند موضوعات مختلف را معرفی و زمینه برای گفت‌وگو و تبادل نظر ایجاد کند. این تبادل‌ها می‌توانند ارتباط مخاطب با هنر را بیشتر کنند و تعامل دو سویه را برقرار نماید.
جلب توجه: اثرات هنری با جلب توجه از طریق رنگ‌ها، شکل‌ها و تنوع خلق شده در مخاطبان اثر می‌گذارند. این اولین قدم در ایجاد ارتباط ماندگار است.
جاذبه هنری: زیبایی‌ها و جذابیت‌های هنر می‌توانند مخاطبان را جذب کنند و به یادگاری اثر کمک کنند.
ارتباط ماندگار هنر به موارد فوق و دیگر ویژگی‌هایی که اثرات هنری خاص دارند، وابسته است. این نوع ارتباط معمولاً تاثیر طولانی‌ مدت در ذهن و قلب مخاطبان دارد و ممکن است از نظر هنرمندان و تاریخ‌شناسان به عنوان اثراتی ماندگار شناخته شود.

در دایره ارتباط ما بمانید…

عبارت “در دایره ما ارتباط بمانید” به معنای حفظ و تقویت ارتباطات اشاره دارد. ارتباطات نقش مهمی در حوزه‌های مختلف تجارت و اجتماعی ایفا می‌کند. اگر شما می‌خواهید مخاطبانتان در این دایره بمانند، می‌توانید از راهکارهای زیر استفاده کنید:
برقراری ارتباط فعال: تلاش کنید که به صورت منظم با مخاطبان، مشتریان، و همکاران در تماس و تعامل باشید و با آن‌ها ارتباط بگیرد. ارسال پیام‌ها، تماس‌ها و برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه ها این امکان را می‌دهد تا در دایره ارتباطی بمانید.
پشتیبانی و حمایت: به دیگران در زمان‌های نیاز کمک کنید و از آن‌ها حمایت کنید. این به شما کمک می‌کند تا ارتباط‌های مثبت و قوی بسازید.
گفت‌وگو و گوش دادن: به مخاطبانتان به صورت فعال گوش دهید و در گفت‌وگوهای آنها شرکت کنید. تبادل نظر و انتقال افکار و احساسات می‌تواند ارتباط‌ها را تقویت کند.
تنوع در ارتباطات: با افراد مختلف و از زمینه‌های متنوع ارتباط برقرار کنید. ارتباط با افراد با نگرش‌ها و تجربیات متنوع می‌تواند به افزایش دایره ارتباطات کمک کند.
مراقبت از روابط قدیمی با مشتریان: به روابط قدیمی با مشتریان خود توجه داشته باشید و آن‌ها را حفظ کنید. این ارتباطات ممکن است در زمان‌های مهمی به شما کمک کنند.
ارتباط مثبت: تلاش کنید تا در ارتباطات خود مثبت و محترمانه باشید. احترام به دیگران و تعهد به رفتارهای مثبت ارتباطات را تقویت می‌کند.
توسعه مهارت‌های ارتباطی: بهبود مهارت‌های ارتباطی خود، از جمله مهارت‌های گفتگو، گوش دادن و نوشتاری، به شما در حفظ و تقویت ارتباطات کمک می‌کند، پس ایجاد یک کانال ارتباطی تعاملی با مخاطبان خود بسیاری با اهمیت است.
وقت گذرانی مشترک با کارکنان شرکت: یکی از روش های تبلیغاتی، معرفی مناسب از خود به کارکنان و همکارانتان است، وقتی با آنها وقت می‌گذرانید و فعالیت‌های مشترکی انجام می‌دهید، ارتباطات شما را تقویت و باعث ایجاد معرفی مناسب از شما و برندتان در طولانی مدت می گردد.
تعامل آفلاین: از فرصت‌های تعامل آفلاین، مانند دیدارهای حضوری و فعالیت‌های اجتماعی، بهره ببرید تا ارتباطات فیزیکی و عمیق‌تری ایجاد کنید.
در مجموع، برقراری و حفظ ارتباطات ماندگار نیاز به توجه، زمان، و تعهد دارد. این ارتباطات می‌توانند به شما در زندگی شخصی و حرفه‌ای بهره‌وری و موفقیت بیشتری ببخشند.

ارتباط با مدیریت

کانون تبلیغاتی ارتباط ماندگار هنر
keyboard_arrow_up