۸ نکته برای ایجاد یک تبلیغ ویدیویی موثر برای کمپین بازاریابی ویدیویی شما

 

با توجه به اینکه پلتفرم هایی مانند TikTok و Instagram در اوج محبوبیت خود قرار دارند، تعجبی ندارد که مصرف ویدیو در سال های اخیر به شدت افزایش یافته است. در نتیجه، تمرکز اصلی بازاریابی آنلاین شاهد تغییر به سمت تبلیغات ویدئویی دیجیتال بوده است.

امروزه، تبلیغ کنندگان مایل به سرمایه گذاری بسیار بیشتر در تبلیغات ویدیویی هستند. با این حال، ساخت یک تبلیغ ویدیویی که به طور کامل هدف خود را برآورده کند، کار نسبتاً چالش برانگیزی است.

بنابراین، برای کمک به تبلیغ‌ کنندگان، تصمیم گرفتیم هشت نکته را در مورد نحوه مؤثرتر و چشم‌ نوازتر کردن یک تبلیغ ویدیویی برای مصرف‌ کنندگان به اشتراک بگذاریم.

۸ نکته برای ایجاد یک تبلیغ ویدیویی موثر

ایجاد یک تبلیغ ویدیویی موثر می تواند فرآیند پیچیده ای باشد. تعیین اهداف خود، ایجاد یک استوری بورد و البته سرمایه گذاری در تولید ویدیو با کیفیت بالا، همه بخشی از روند طاقت فرسا هستند.

با این حال، شناخت مخاطبان خود احتمالاً مهمترین نکته است زیرا بر کل استراتژی شما تأثیر می گذارد. نکات زیر می‌تواند به تبلیغ‌ کنندگان کمک کند تا شانس ایجاد آگهی‌هایی را افزایش دهند که واقعاً با مخاطبان هدف آنها طنین‌انداز شود و نتایج رضایت‌ بخشی به دست آورد.

شروع کردن قوی

شروع یک تبلیغ ویدیویی برای جلب توجه بیننده بسیار مهم است. به عنوان مثال، بسیاری از پلتفرم‌ها مانند YouTube، معمولاً پنج ثانیه پس از پخش آگهی ویدیویی، گزینه رد شدن برای تبلیغات ویدیویی را به کاربران می‌دهند. این بدان معناست که بیشتر مخاطبان فقط ابتدای فیلم را تماشا می کنند.

به طور مشابه، قانون سه ثانیه رسانه‌های اجتماعی نیز نشان می‌دهد که باید در سه ثانیه اول یک ویدیو، بدون ارائه اطلاعات زیاد، مخاطب را جذب کنید. به این معنا که یک تبلیغ ویدیویی برای موفقیت و تماشای مخاطبان باید در همان ابتدا یک قلاب قانع کننده داشته باشد.

یک قلاب مقدماتی می تواند یکی از موارد زیر باشد:

یک سوال؛
آغاز یک داستان؛
مقدمه ای بر یک مشکل؛
یک بیانیه غافلگیر کننده جسورانه.
آن را کوتاه و ساده نگه دارید

طول ایده آل برای تبلیغات ویدیویی بسته به پلتفرم، محصول/خدمات مورد نظر و مخاطبان هدف می تواند متفاوت باشد. با این حال، یک قانون کلی این است که تبلیغات ویدیویی را تا حد امکان مختصر و فشرده نگه دارید.

در حالی که تبلیغات برای ارائه محصولات عمیق می تواند تا ۲ دقیقه طول بکشد و همچنان موثر باشد، تبلیغات ویدیویی کوتاه به احتمال زیاد تأثیر ماندگاری بر جای می گذارد. بنابراین، تبلیغات تا ۳۰ ثانیه عموماً تأثیرگذارتر هستند.

قالب تبلیغاتی مناسب را انتخاب کنید

تبلیغ‌کنندگان می‌توانند از بین قالب‌های تبلیغات ویدیویی مختلف، از جمله تبلیغات درون‌جریان، خارج از جریان و حتی تبلیغات موبایلی، یکی را انتخاب کنند.

گزینه‌ها فراوان هستند، به‌ویژه هنگام کار با DSP‌های باکیفیت که طیف وسیعی از قرار دادن تبلیغات و شبکه بزرگی از ناشران وب‌سایت را ارائه می‌دهند. با این حال، انتخاب یک تبلیغ کننده کاملاً به هدف کمپین آنها بستگی دارد.

به عنوان مثال، تبلیغات درون جریانی غیرقابل رد شدن برای آگاهی و دسترسی به برند مناسب هستند. از سوی دیگر، تبلیغات ویدیویی درون جریانی قابل رد شدن، برای توسعه سرنخ بهتر است.

علاوه بر این، با توجه به اینکه اکنون ترافیک موبایل بیش از نیمی از ترافیک آنلاین را تشکیل می دهد، تبلیغات موبایلی راه حلی عالی برای گسترش دسترسی شماست.

آن را مرتبط کنید

یکی از بزرگترین اشکالات تبلیغات سنتی مرتبط بودن است. بینندگان علاقه ای ندارند که نمایش هایشان توسط تبلیغات لوازم خانگی قطع شود که برای آنها اهمیتی ندارد. اینجاست که تبلیغات ویدیویی آنلاین بر سنتی غلبه می‌کند.

با تبلیغات ویدیویی، تبلیغ‌ کنندگان این توانایی را دارند که محتوایی ایجاد کنند که بسیار مرتبط با بینندگان باشد. این را می توان با تمرکز بر جایی که تبلیغ مذکور نمایش داده می شود یا با توجه به نیازها و علایق بیننده به دست آورد.

تبلیغ خود را شخصی سازی کنید

با چندین گزینه هدف‌ یابی در دسترس مانند هدف‌ یابی رفتاری و زمینه‌ای، تبلیغ‌ کنندگان می‌توانند محتوای ویدیویی شخصی‌ سازی‌ شده ایجاد کنند که مطابق با تجربه آنلاین و ترجیحات مخاطبان شان باشد. این می‌تواند شامل محتوای پویا، توصیه‌ های شخصی‌ سازی شده و هدف‌ گیری مجدد بر اساس رفتار قبلی کاربر باشد.

یک داستان بگویید

این روزها، برندهای بیشتری در کمپین های تبلیغاتی خود بر روی داستان سرایی ویدیویی تمرکز می کنند. ایجاد روایتی شبیه به یک فیلم کوتاه با شروع روشن، موضوع اصلی و وضوح قطعی، تبلیغات را متقاعد کننده‌تر و مرتبط‌تر می‌کند.

موفقیت برند را برجسته کنید

هنگام تبلیغ یک محصول یا خدمات، تأکید بر دستاوردهای موجود برند راهی عالی برای نشان دادن قابلیت اطمینان آن به بینندگان است. این را می توان با گنجاندن نظرات مشتریان و بازخورد مثبت در تبلیغات خود انجام داد. ناشران همچنین می توانند ارزش های برند را برجسته کنند یا آمار خدمات را به اشتراک بگذارند.

شامل یک CTA

هدف اکثر تبلیغات این است که بینندگان را وادار به انجام اقدامات خاصی کنند، بنابراین گنجاندن CTA احتمالاً مهم ترین مرحله در استراتژی بازاریابی ویدیویی شما است. اکثر CTA ها در انتهای تبلیغات قرار می گیرند. با این حال، قرار دادن کاملاً به قالب تبلیغی که انتخاب می کنید بستگی دارد.

به عنوان مثال، اگر قالب شما یک تبلیغ ویدیویی درون جریانی قابل پرش است، قرار دادن CTA در ابتدا برای قرار گرفتن در معرض بیشتر منطقی تر است.

یک راه حل جایگزین را با تبلیغات بومی TargetVideo امتحان کنید
اگر کل فرآیند ایجاد تبلیغات ویدیویی برند خود را مشکل‌ساز و وقت‌گیر می‌دانید، یا فکر می‌کنید که بازار کنونی با تبلیغات برنامه‌ای قبل از پخش اشباع شده است، پیشنهاد می‌کنیم یک رویکرد جایگزین را امتحان کنید – تبلیغات ویدیویی بومی.

تولید داخلی و اجرای تبلیغات ویدئویی بومی TargetVideo به تبلیغ‌ کنندگان راهی می‌دهد تا محصول خود را با هدف‌ گذاری زمینه‌ای بسیار دقیق در مقابل مخاطبان مناسب قرار دهند و در عین حال ویدئوهایی را بسازند که هم با تصویر برند و هم با محتوای وب‌ سایت‌ های هدف هماهنگ باشند. با ما تماس بگیرید و برند خود را با TargetVideo تبلیغ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up