اگر شما می‌خواهید خدمات و یا محصول خود را  به وسیله رسانه‌ هایی مانند: تلویزیون، رادیو و بیلبورد تبلیغ کنید؛ باید استراتژی‌های مختلفی را در نظر بگیرید. این رسانه‌ها از ابزارهای متفاوتی برای ارتباط با مخاطبان استفاده می‌کنند، و هر یک دارای ویژگی‌ها و مزایای خود هستند. در انتخاب رسانه‌ها برای تبلیغات، باید به هدف کمپین تبلیغاتی، مخاطبان هدف، و بودجه مالی توجه داشته باشید. همچنین، ترکیب رسانه‌ها و تعیین نسبت دقیق بین هر یک از آن‌ها ممکن است به استراتژی تبلیغاتی شما کمک کند. شرکت تبلیغاتی ارتباط ماندگار هنر خدمات خود را در این رسانه ها به شرح زیر ارایه می کند.

تلویزیون:

بسیاری از تبلیغ کنندگان کوچک از تلویزیون روی بر می گردانند، چون تولید و پخش آگهی تلویزیونی بسیار پر هزینه است، اما آگهی تلویزیونی ارزان هم می تواند بسیار اثر بخش باشند به شرط آنکه دقیق و مستقیم و سر اطل مطلب بروند و منفعتی واقعی را ارایه دهد. موفق ترین شرکت ها آنهایی هستند که محصول و خدمات خود را بهتر از دیگران متمایز می کنند. شرکت تبلیغاتی ارتباط ماندگار هنر آمادگی خود را جهت ارایه خدمات در زمینه ساخت و پخش تیزر فروش مستقیم و برنامه های اطلاع رسانی تلویزیونی اعلام و خدمات خود را در جهت فروش هر چه بیشتر ارایه می نماید.

تیزر(teaser) در معنا: اذیت کننده - شانه کننده پشم - ستیز جو -ستیز گر
رسانه ها: رادیو

رادیو:

برخی از مردم فکر میکنند رادیو یک رسانه رو به افول است، اما ارقام این را تایید نمی کنند. بسیاری ازمردم کشورمان با ایستگاه‌های رادیویی مورد علاقه خود با توجه به رسالت هر شبکه رادیویی هماهنگ وبا گویندگان محبوب شان ارتباط میان فردی برقرار می کنند و هر یک تصویری از صاحب صدا و فضای استودیو در ذهنشان می سازند، صرف نظر از جمعیت هدف، می توانید مخاطبان خود را با سرمایه گذاری مناسب در تبلیغات رادیویی پیدا کنید. بسیاری از کسب و کارها تبلیغات رادیویی را به عنوان یک سرمایه گذاری بسیار سودآور می بینند. تبلیغات رادیویی هزینه کمتری نسبت به تبلیغات تلویزیونی یا برخی از رسانه‌های اجتماعی دارد که جدای هزینه کمتر سهولت دسترسی و قابل حمل بود این رسانه قدرتمند آن را متمایز با دیگر رسانه ها می کند. شرکت تبلیغاتی ارتباط ماندگار هنر آمادگی خود را جهت ارایه خدمات در زمینه ساخت و پخش تیزر فروش مستقیم و برنامه مشارکتی رادیویی اعلام و خدمات خود را در جهت فروش هر چه بیشتر ارایه می نماید.

بیلبورد:

اغلب، ممکن است رادیو و تلویزیون را روشن کرده و به محض پخش یک آگهی آن را خاموش کرده باشید. اما، برخلاف دیگر اشکال تبلیغات انبوه، بیلبوردها را هرگز نمی توان نادیده گرفت، پنهان کرد، خاموش کرد یا دور انداخت. بیلبوردها بزرگ و چشم نواز بوده و فضای قابل توجهی را اشغال می کنند و اگر طراحی ماهرانه ایی روی آنها صورت گیرند، می توانند جذاب باشند. یک بیلبورد خوب ممکن است یک مشتری بالقوه را متوقف کند و باعث شود آن را عمداً یا ناخواسته ببیند و برای رسیدن به هدف نهایی که همان فروش کالا و خدمات است کمک کند. شرکت تبلیغاتی ارتباط ماندگار هنر آمادگی خود را جهت ارایه خدمات در زمینه انتخاب و اجرای فضای این رسانه اعلام و خدمات خود را در جهت طراحی هر چه بهتر این رسانه ارایه می نماید.

رسانه ها: بیلبورد
keyboard_arrow_up